Pre kandidátov

Proces náboru – to je len niekoľko jednoduchých krokov

Proces náboru v Duijndam International je vytvorený s myšlienkou o osobách, ktoré sú rozhodnuté a motivované k začatiu práce a dosiahnutiu úspechu.  Aby ste v čo najkratšej dobe mohol vycestovať a začať prácu, znížili sme počet formalít na minimum. Od nájdenia novej práce Vás delí sotva niekoľko jednoduchých krokov!

Formálne podmienky

Každá osoba, ktorá chce odísť na prácu v Holandsku musí:

 

  • byť plnoletá
  • mať nezničený dokument totožnosti platný minimálne 6 mesiacov
  • registrovať sa na Duijndam Space, poslať CV alebo vyplniť prihlasujúci formulár v jednej z našich kancelárií a vyjadriť súhlas na spracovávanie osobných údajov s cieľom náboru
  • vlastniť valutové konto v euro (na vlastné meno a priezvisko)

Transport

Už veľa rokov spolupracujeme s jednou renomovanou dopravnou firmou, ktorá Vás bezpečne a včas dovezie do našej kancelárie v Holandsku. Výjazdy sú organizované z každého miesta v Poľsku. Ak bývate v malé obci, pravdepodobne budete musieť prísť do blízkeho väčšieho mesta.

A čo s každodennou dopravou do práce?

Príchod z miesta bydliska do práce v Holandsku je vo väčšine prípadov bezplatný. Pre našich pracovníkov máme k dispozícii osobné auta a v Holandsku populárne bicykle. Po príchodu do našej kancelárie vo Wateringen v Holandsku sa stretnete s našimi koordinátormi s cieľom doplnenia všetkých formalít.

Ubytovanie

Ponúkame pohodlné a komfortní ubytovanie v jednorodinných domoch.

Pokiaľ je to možné, snažíme sa zabezpečiť ubytovanie čo najbližšie pri pracovisku, aby bol skrátený čas dopravy, a tým spôsobom poskytnúť pracovníkom viac času na odpočinok. V domoch sa nachádza spoločný salón s televízorom, vybavenou kuchyňou, kúpeľňou, WC a spálňou. V každom domu zabezpečujeme voľný prístup do Internetu.

Pre splnenie očakávania našich pracovníkov stále zvyšujeme štandard bytov.

Odmeňovanie

V našej agentúre funguje systém týždenného vyúčtovanie hodín a výplat. Prostredníctvom internetovej stránky má každý pracovník možnosť po prihlásenia sa na svoj profil stáleho a bezpečného prístupu k histórii svojich potvrdení výplat a ročného vyúčtovanie (Jaaropgaven). Výplata je smerovaná na bankové konto pracovníka.

Ubezpečenie

Ubezpečenie nákladov zdravotnej opatery je povinné pre osoby, ktoré začínajú pracovať na území Holandska. Duijndam môže Vaším menom zažiadať o zdravotné ubezpečenie. Po registrácii dostanete kartu poistenca, ktorá je nutná v prípade vizity u lekára prvého kontaktu alebo v nemocnici. Príspevok na zdravotné ubezpečenie je automaticky odrátavaný z výplaty každého pracovníka. Pre náhradu časti prostriedkov odovzdaných na zdravotné ubezpečenie, sa každý náš pracovník môže starať o dofinancovanie. Jeho výška závisí od výšky príjmu brutto.

Podpora

Po príchodu do Holandska sa stretnete s našimi koordinátormi, ktorí hovoria poľsky, holandsky a anglicky. Pomôžu Vám doplniť všetky nevyhnutné formality spojené s pracovnou zmluvou, ubezpečením, daňami apod. Predstaví Vás tiež v novej firme a oboznámi s rozsahom povinností na Vašom pracovisku. Zorganizujú pohodlné ubytovanie a po celú dobu pobytu sa budú starať o príslušný štandard vybavenia bytov a príchod do práce. Po celú dobu pobytu budú s Vami tiež v telefonickom a osobnom kontakte. Pomôžu v záležitostiach spojených s pracou, bytom a poskytnú jazykovú pomoc.

HĽADÁTE DOBRE PLATENÚ PRÁCU V HOLANDSKU? ZAREGISTRUJTE SA V DUIJNDAM SPACE