O nás

ČÍM SME?

Duijndam International je zamestnávateľskou agentúrou, ktorá v Poľsku pôsobí od roku 2003.           Každý deň úspešne spojujeme so sebou veľa pracovníkov a zamestnávateľov. Špecializujeme sa v sprostredkovávaní sezónnej a časovej práce v Holandsku. Ponúkame prácu vo veľa odvetviach národného hospodárstva, a naše ponuky prispôsobujeme v závislosti od Vašej úrovne vzdelanie a skúseností a personálnej predispozície.

V našej firme efektívna komunikácia odohráva dôležitú úlohu, a vďaka výmene nápadov a skúseností, ako aj vytýčenie seba jasných cieľov, vieme, čo od nás očakávajú naši kandidáti a objednávatelia. Tak ako doteraz, je možné očakávať od nás profesionálne pracovné metódy založené na personálnom prístupe. V našom kolektíve sú osoby hovoriaci poľsky, anglicky, holandsky a nemecky. Naši náboroví pracovníci sú v svojim oboru profesionáli, ktorí majú široké vedomosti v oblasti veľa odvetví národného hospodárstva.

Odlišujeme sa tým, že máme širokú paletu pracovných ponúk, od funkcií vedúcich pracovníkov a špecialistov, po funkcie na nižších stupňoch organizácie. Spolupracujeme so zamestnávateľmi z veľa odvetví a sektorov hospodárstva, okrem iného: administrácie, logistiky, transportu, stavebníctva a záhradníctva.

NAŠA HISTÓRIA

Uplynulo 20 rokov od okamžiku, keď Karel Duijndam spozoroval u zamestnávateľov potrebu poskytovanie dobrých a pružných kádrových služieb. Jeho metódy činnosti založené na dôvere, angažovanosti a schopnostiach vytýčenia si cieľov a snahy o ich realizáciu, v krátkom čase priviedli k prvým objednávkam.

V roku 1997, pri ulici Kerklaan vo Wateringen bolo otvorené prvé sídlo firmy s názvom Uitzendbureau Karel Duijndam (UKD).  V priebehu času sa firma rozrástla a vzniklo ešte päť filiálok v Holandsku a tri oddelenia v Poľsku. Spolu s rozvojom došlo k zmene názvu firmy, v Poľsku na Duijndam International, a v Holandsku na Duijndam Uitzendgroep. Personálna politika je i naďalej neodmysliteľnou časťou stratégie firmy. Spokojnosť našich zákazníkov a kandidátov dávame na prvé miesto.

CERTIFIKÁTY A PARTNERI

Naše členstvo v rôznych organizáciách a vlastníctvo príslušných certifikátov poskytuje hľadajúcim osobám objektívny obraz našej firmy. Nami poskytované služby sa vždy snažíme vykonávať na čo najvyššej úrovni, svedomite a profesionálne.

Ako prvý v Poľsku sme získali zápis do  Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (Národného registra zamestnávateľských agentúr) a vlastníme Certifikát Ministerstva hospodárstva a sociálnej politiky č. 1.

Od roku 2004 sme členom Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy (Celoštátneho konventu zamestnávateľských  agentúr), čo potvrdzuje, že dodržujeme najvyššie etické a profesionálne štandardy v činnostiach spojených so sprostredkovaním práce.

MISIA, PREDSTAVA, AMBÍCIA

Naša predstava je spojovanie so sebou ľudí. Nezávisle na tom, či práve hľadáte prácu alebo chcete zväčšiť svoj kolektív o nových pracovníkov, Duijndam sa vždy snaží zabezpečiť odpovedajúce spojenie záujmov oboch strán pracovného trhu.

Hodnotní a motivovaní pracovníci sú pre firmy a organizácie veľmi vzácni. Splnenie očakávania pracovníkov a zamestnávateľov je našim cieľom, ktorého sa s veľkým nadšením snažíme dosiahnuť!

Nezávisle na ekonomickej situácii sa firma Duijndam neustále rozvíja. Vďaka tomu stále viac zákazníkov a osôb hľadajúcich prácu, z rôznych odvetví, smeruje práve do našej agentúry. Cieľom firmy je udržanie rozvoja v nadchádzajúcich rokoch.

HĽADÁTE DOBRE PLATENÚ PRÁCU V HOLANDSKU? ZAREGISTRUJTE SA V DUIJNDAM SPACE